Dovolte nám představit firmu

ORTHOPOM Bří.ŠKODOVÉ HULÍN spol. s r.o., která byla založena v roce 1992 v Hulíně na Moravě jako rodinná firma se začala orientovat a specializovat na výrobu ortéz pro poškozené klouby a vazy, pro pooperační, konzervativní léčbu a rehabilitaci, dále pak v ortopedických protetikách.

Naše společnost má vlastní vývoj a vyrábí ve třech provozovnách více jak 105 druhů výrobků, včetně ortéz dětských. Naše výrobky se objevují v celé České republice, tak i v dalších 16 státech v Evropě, Severní Americe a Asii. Vývoj nových ortopedických pomůcek probíhá ve spolupráci s odbornými lékaři na odborných pracovištích. Firma spolupracuje s mnoha předními klinickými pracovišti v rámci celé ČR, ale také z významnými firmami a klinikami v zahraničí. Tato spolupráce a testování našich výrobků na více těchto klinikách a vybraných pracovištích je pro vývoj a výrobu nenahraditelný a v konečném výsledku splňuje nejlepší výsledný produkt na užitkovost, komfortní a optimální aplikace pro každého pacienta nebo sportovce. Náš výrobní program se orientuje na výrobu trupových a končetinových ortéz z různých domácích a dovozových materiálů. Funkčností a kvalitou jsou naše výrobky naprosto srovnatelné se standardem zahraničních výrobků, naše výrobky jsou ale pochopitelně o mnoho levnější.

ORTHOPOM Bří. ŠKODOVÉ HULÍN CZ, spol. s r.o. zaměstnává 56 kmenových pracovníků a další v distribučních a ortopedických protetikách.

Všechny produkty společnosti jsou nositeli označení CE. Je držitelem systému řízení jakosti dle EN ISO 9001:2000. Od všech základních výrobků uvedených v našem katalogu můžeme zhotovit další modifikace podle individuálních potřeb, rozměrů a přání jak požadují lékaři, tak i pacienti.

Všechny výrobky, které distribujeme v České republice, jsou plně hrazeny Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a oborovými pojišťovnami.

Protetické pomůcky s výztuhami, planžetami, pelotami a dlahami dodávají kloubům stabilitu, oporu a ochranu před zraněním, u bederních pásů zpevňují a tepelně izolují páteř. Dále vyrábíme neoprenové protetické pomůcky k léčebným účelům pro sportovce Ortézy jsou ideální podporou a při léčbě doplňují běžné ošetřovací metody. Mají použití jak při sportovních zraněních, chronických, degenerativních a stářím podmíněných kloubních nemocech, tak i při akutním poškození vazivového aparátu. Působí proti otokům a podporují krevní oběh.

Věříme, že se naše kvalitní výrobky, při krátkých dodacích lhůtách, stanou dobrým pomocníkem při léčbě všech pacientů.

Protetické pomůcky nejen vyrábíme, ale tomu, co děláme také rozumíme. Rádi přijmeme i Vaše zajímavé podněty ke zlepšení naší práce.